The Compadres
hands1.png

Kontakt

Behöver ditt varumärke en revitalisering, justering eller helomvändning? Kontakta oss gärna!

Jenny Senelius

VD/Projektledare
+46 (0)760-100 671
jenny@thecompadres.se
 

Kajsa Järner

Grafisk formgivare/original
+46 (0)707-284 181
kajsa@thecompadres.se

 

Andreas Elgh

Creative Director
+46 (0)760-100 672
andreas@thecompadres.se
 

Lina Eriksson

Art Director
+46 (0)704-035 033
lina@thecompadres.se

Lisa Stoopendahl

Copywriter
+46 (0)760-100 673
lisa@thecompadres.se
 

Emma Johansson

Art Director (Mammaledig)
+46 (0)703-051 050
emma@thecompadres.se

Cecilia Eliasson

Operativ projektledare
+46 (0)707-781 124
cecilia@thecompadres.se

 


Besöksadress

Götaforsliden 13 (ingång nedre)
431 34 Mölndal
+46 (0) 31 – 788 02 56
hola@thecompadres.se

 

Vill du bli en Compadre?

Vi vill alltid träffa blivande Compadres! Söker du jobb eller praktik? Skicka ditt CV och ansökan till jenny@thecompadres.se